Actueel weer Oudkarspel
Laatste update: 2026-05-29 om 18:40 uur
| Temperatuur | 18.4 °C |
| Neerslag | 10.6 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.7 km/u uit NNW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1021.5 hPa |
| Barometer trend | 0 hPa/h - stabiel |
| Maximale windsnelheid | 17.7 km/u om 15:20 u |
| Minimum temp. | 16.3 °C om 17:42 u |
| Maximum temp. | 26.3 °C om 10:36 u |
| Windchill | 18.4 °C |
| Hitte index | 18.4 °C |
| Dauwpunt | 15.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:25 u |
| Zon onder | 21:51 u |